Manager Resurse Umane

H&H CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Anticipeaza si asigura recrutarea personalului necesar in cadrul companiei
Participa la definirea criteriilor de evaluare a posturilor
Participa la evaluarea competentelor personalului direct productiv impreuna cu responsabilii de productie
Responsabil de integrarea noilor angajati
Asigura formarea interna a personalului direct productiv
Pregateste, completeaza si gestioneaza dosarul personal pentru fiecare angajat (format electronic si fizic)
Pregateste toate deciziile referitoare la modificarea contractelor de munca (majorari salariale, schimbarea functiei, etc.)
Asigura toate rapoartele/ statisticile cerute de stat si directiune

CERINTE

Studii universitare de specialitate (Economie, Drept sau Psihologie)
Experienta anterioara intr-o pozitie similara minim 3 ani
Cunostinte despre legislatia muncii
Cunostinte avansate de limba Engleza
Abilitati de comunicare si interrelationare
Abilitati de organizare si coordonare

Fondata in 2001 in Sibiu, H&H Consulting a fost creata pentru a raspunde necesitatii unor servicii profesionale de consultanta in domeniul managementului resurselor umane.