Inginer Constructor pentru SIBIU

RRVBIUM hr

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributiile majore ale postului sunt:

+ planifica, organizeaza si monitorizeaza activitatile desfasurate în scopul realizarii proiectului din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor;

+ studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie pe specialitatea sa;

+ verifica buna executie în conformitate cu normativele în vigoare;

+ întocmeste situatile de lucrari, programele de lucru, necesarul de materiale, procesele verbale;

CERINTE

Candidatul este:

+ absolvent/a al unei Uiversitati Tehnice de Constructii, preferabil cu specializare Drumuri si Poduri.

+ are cunostinte medii de limba engleza.

+ abilitati de lucru cu calculatorul

+ sociabil/a, ordonat/a si onest/a

+ experienta de minim 3 ani in domeniu

+ experienta in coordonarea echipelor de lucru poate constituii un avantaj

BENEFICII OFERITE

Se ofera
1. Formare ¿i dezvoltare profesional¿ la locul de munc¿;
2. Posibilit¿¿i reale de promovare profesional¿:
3. Oportunitatea de a face parte dintr-o echip¿ experimentat¿;
4. Pachet salarial competitiv + alte bonusuri

CV-ul se va trimite cel tarziu pana la data de 2 Noiembrie pe adresa de internet: recrutare@rrvbium.ro sau la numarul de fax: 0369 814071

Toti candidatii vor fi anuntati de acceptarea sau respingerea CV-ului. Interviurile vor avea loc in perioada 17 - 25 noiembrie.

RRVBIUM hr reprezinta o companie care ofera servicii de Management al Resurselor Umane. Mai multe despre noi la adresa de internet www.rrvbium.ro

In prezent recrutam pentru o importanta companie italiana de constructii, care are 29 de ani experienta in domeniul constructiilor civile. Pozitia vacanta este de Inginer Constructor si este localizata în Sibiu.