FARMACIST/Sibiu

HR Advisor

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura vanzarea produselor in farmacie, in conformitate cu politicile comerciale ale companiei ;
- supravegheaza si coordoneaza activitatea personalului cu pregatire medie din farmacie pentru desfasurarea activitatii in conformitate cu standardele companiei ;
- urmareste stocurile de produse, participa la aprovizionarea cu produse a farmaciei;
- participa la intocmirea situatiilor periodice cerute de Casa de Asigurari de Sanatate ;
- participa la inventarele periodice care au loc;

CERINTE

- studii superioare in domeniul farmaceutic (cerinta obligatorie);
- autorizatie de libera practica de farmacist (cerinta obligatorie);
- experienta de 1 an instr-un post similar, in farmacie de circuit deschis (avantaj);
- abilitati de comunicare, orientarea spre nevoile pacientilor, persoana dinamica, energica, orientata spre rezultate, perseverenta;

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- bonusuri in functie de vanzari;
- echipa profesionista;
- traininguri si instruiri periodice;
- oportunitati excelente de promovare in interiorul companiei.

Clientul nostru este una dintre cele mai renumite companii din domeniul farmaceutic, care detine un lant de farmacii, cu acoperire nationala.

HR Advisor este o companie specializata de consultanta in domeniul resurselor umane, care ofera urmatoarele tipuri de servicii:
- recrutare si selectie a personalului;
- evaluari de personal;
- analiza organizationala;
- administrarea si salarizarea personalului.

Sediul nostru central este la Sibiu, insa activam la nivel national.

\"BUILD YOUR STRENGTH!\" este deviza noastra.
Obiectivul nostru este de a identifica, atrage si mentine in cadrul companiilor clientilor nostri cei mai buni PERFORMERI din piata.
HR Advisor iti ofera PROFESIONALISM, FLEXIBILITATE, RESPECT, CONFIDENTIALITATE si PASIUNE, pentru ca sa devii mai puternic si mai competitiv pe piata muncii.