EXPANSIONIST / RESPONSABIL DEZVOLTARE ZONA TRANSILVANIA

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

MISIUNEA POSTULUI:
identifică noi locaţii pentru dezvoltarea reţelei de magazine PROFI şi întocmeşte documentaţiile necesare.

PRINCIPALELE ATRIBUŢII:
- Efectuează studii de piaţă cu privire la puterea de cumpărare a populaţiei din diversele zone vizate pentru extinderea firmei
- Identifică noi terenuri sau spaţii comerciale ce îndeplinesc standardele firmei PROFI şi condiţiile tehnice stabilite. În vederea obţinerii datelor de mai sus, se va folosi de cât mai multe surse de informaţii: bazele de date ale primăriilor, internet, mass media, agenţiile de statistică, etc.
- Identifică proprietarii diverselor terenuri sau spaţii comerciale şi obţine informaţii cu privire la situaţia juridică a acestora
- Stabileşte contacte cu autorităţile locale ale diverselor localităţi din zona sa şi reprezintă interesele PROFI ROM FOOD în relaţia cu aceste autorităţi
- Stabileşte contacte cu diverşi arhitecţi în vederea întocmirii documentaţiilor
- Întocmeşte documentaţia necesară pentru finalizarea raportului ce va fi înaintat directorului general (extrase de carte funciară, planuri topografice, planuri de implementare, studii de fezabilitate, etc)
- Face demersurile necesare obţinerii autorizaţiilor de construcţie
- Participa în numele companiei la negocieri privind potenţialele locaţii

CERINTE

- foarte bune cunoştinţe despre piaţa imobiliară, în special în sectorul comercial
- minimum un an experienţă într-un post similar
- cunoştinţe juridice, tehnice şi de logistică specifice domeniului
- foarte bune abilităţi de negociere şi comunicare
- persoana orientată spre atingerea obiectivelor
- disponibilitate pentru deplasari frecvente în ţară
- permis de conducere categoria B
- cunoasterea limbii engleze

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- prime substanţiale la finalizarea fiecărui proiect
- autoturism de serviciu, laptop

Companie multinationala ce detine o retea de 24 de magazine alimentare.