Electrician intretinere

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Veti executa lucrari de montaj, punere in functiune, revizii tehnice si reparatii la statia de transformare si retelele de distributie si utilizare a energiei electrice.
- Veti executa lucr¿ri de între¿inere preventiv¿, reglaje ¿i repara¿ii electrice la ma¿inile, echipamentele tehnice ¿i instala¿iile din hala de produc¿ie, centrala termica, statia de producere a aerului comprimat ¿i utilit¿¿i.
- Aduceti sugestii de imbunatatire a productiei.
- Sunteti responsabil cu pastrarea utilajelor in stare de functionare.

CERINTE

- Aveti studii de specialitate, in domeniul electric si 5 ani vechime in meserie, de preferat in productie.
- Aveti permis de conducere.
- Dati dovada de seriozitate, disponibilitate la program prelungit in situatii speciale.

BENEFICII OFERITE

- Posibilit¿¿i reale de perfec¿ionare profesionala.
- Pachet salariul negociat in functie de experienta, bonuri de masa, transport gratuit.

Eurotriade este o companie multinationala de consultanta in domeniul Resurselor Umane. Suntem specializati in recrutarea de pozitii de top management si middle management – www.eurotriade.com .
Recrutam pentru una din firmele noastre partenere, companie cu capital mixt romano-portughez, cu experien¿a in domeniu fabric¿rii obiectelor de decora¿iune interioara , in special a ramelor de tablouri.