DIRECTOR PRODUCTIE COMPANIE MULTINATIONALA - SIBIU

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea departamentului de productie;
- imbunatatirea continua a procesului de productie;
- planificarea si aplicarea bugetelor de investitii;
- coordonarea si dezvoltarea profesionala a personalului din productie;
- dezvoltarea si introducerea de noi procedee si produse;
- planificarea personalului si a utilajelor necesare.

CERINTE

- studii universitare in domeniul tehnic;
- experienta relevanta pe un post similar intr-o fabrica de productie;
- excelente cunostinte operare PC;
- foarte bune cunostinte de managementul calitatii;
- cunostinte de limba germana si/sau engleza nivel avansat;
- abilitati de comunicare si leadership.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial foarte atractiv;
- training;
- excelente posibilitati de dezvoltare in cadrul unei companii multinationale.

Clientul nostru este o companie multinationala, unul dintre liderii la nivel mondial in productia de sisteme pe baza de polimeri.
Recrutam pentru fabrica din judetul Sibiu o persoana pentru postul de director productie