Director magazin in Sibiu

SC PREMIUM TOURS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti o persoana proactiva cu dorinta de afirmare profesionala intr-un colectiv stabil si profesionist, daca doresti sa participi la dezvoltarea unei afaceri de succes si indeplinesti conditiile de mai jos, aplica cu toata increderea ca abilitatile tale vor fi evaluate corect !

Atributiile postului:

- organizeaza si coordoneaza activitatea din cadrul magazinului

- se implica in formarea personalului, evaluarea si motivarea lui

- se implica direct si activ in strategia de vanzari, se focuzeaza pe rezultate, stabileste noi politici adecvate pietei in domeniu

- intocmeste analize, rapoarte, situatii specifice

- organizeaza inventare, ia masuri pentru scaderea costurilor si evitarea pierderilor

CERINTE

- studii superioare finalizate in domeniul economic/vanzari/ management

- experienta pe retail animentar si nealimentar de min. 2 ani, eventual pe o pozitie similara

- spirit intreprinzator, buna cunoastere a domeniului de retail

- abilitati de organizare, coordonare, comunicare, customer care

- entuziasm, integritate, dinamism dar si focusare pe rezultate

- dorinta de relocare in Sibiu

BENEFICII OFERITE

- salariu fix motivant si bonusuri periodice bazate pe realizarea obiectivelor de performanta

- logistica necesara desfasurarii activitatii

- se faciliteaza participarea la cursuri de perfectionare in domeniu

- se ofera pachet de relocare

DESCRIEREA FIRMEI

Turism / Hoteluri / Restaurante