DIRECTOR ADJUNCT MAGAZIN

S.C. SPAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilit¿¿i

Urm¿re¿te aplicarea corect¿ si eficient¿ a strategiei de vânzare

Analizeaz¿ în permanen¿¿ indicatorii economici de evaluare a magazinului ¿i propune solu¿ii de îmbun¿t¿¿ire a acestora

Asigur¿ atingerea/dep¿¿irea obiectivelor de vânz¿ri ¿i a cifrei de afaceri bugetate

Informarea, în permanen¿¿, a conducerii magazinului cu privire la toate aspectele legate de desf¿¿urarea activit¿¿ii magazinului

Asigur¿ servicii ¿i produse de calitate pentru to¿i clien¿ii

CERINTE

• Studii superioare
• Experien¿¿ managerial¿ în domeniul comercial; experien¿a în retail reprezint¿ un avantaj
• Abilit¿¿i de comunicare ¿i coordonare a echipei
• Capacitate de a lucra în condi¿ii de stres
• Orientare c¿tre client
• Cuno¿¿inte de operare Microsoft Office
• Flexibilitate, spirit de echip¿, dinamism

BENEFICII OFERITE

SE OFERA PACHET SALARIAL ATRACTIV

SPAR este una dintre cele mai extinse re¿ele de retail, cu peste 15.000 de magazine, prezent¿ pe patru continente, care opereaz¿ pe pia¿a din România în baza unei licen¿e acordate unei companii române¿ti.
Pe termen mediu ¿i lung, SPAR va face în România o investi¿ie de capital de 350 mil. €, urmând ca, pe termen mediu, s¿ deschid¿ dou¿ sute de magazine pe tot cuprinsul ¿¿rii.
Sediul central SPAR se afl¿ în Timi¿oara.

Descrierea firmei
Specificul firmei : comer¿ cu am¿nuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominant¿ de produse alimentare, produse proaspete, b¿uturi ¿i tutun.