coordonator marketing

SC TOBIMAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intretinerea relatiilor cu furnizorii: gestionarea bugetelor de mk, coordonarea campaniilor de mk

- realizarea si gestionarea portalului e-commerce

- coordonarea promotiilor periodice (saptamanale, lunare, etc)

- urmareste si gestioneaza implementarea strategiei de branding, packaging utilizand intreaga gama de instrumente de mk avute la dispozitie

- corporate id

CERINTE

BENEFICII OFERITE

SC TOBIMAR SRL este o companie privata cu capital integral romanesc si o cifra de afaceri de peste 10 mil. EUR. Domeniul de activitate : comert cu materiale si produse destinate instalatiilor electrice si sistemelor de iluminat. Cu o prezenta de peste 10 ani pe piata romaneasca a echipamentelor si materialelor electrice , compania si-a castigat prestigiul prin competenta si profesionalism. Viziunea companiei : TOBIMAR isi propune sa devina una din cele mai apreciate firme furnizoare de materiale si echipamente electrice de pe piata romaneasca.