Business Account Manager

Netrom comunicatii SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
Postul presupune promovarea solutiilor de telefonie mobila si internet furnizate de Vodafone Romania pentru mediul de afaceri, la companiile din judetul Cluj.
- identificarea de clienti
- prezentare oferte
- negocieri contracte

CERINTE

- abilitati de comunicare si organizare
- autonomie in munca si luarea deciziilor
- permis de conducere categoria B

-experienta intr-un post care presupune relatii cu clientii constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

masina, telefon

Netrom Comunicatii activeaza in domeniu de la inceputul anului 2003, moment din care compania a acumulat constant experienta in furnizarea de consultanta in telecomunicatii pentru segmentul business.
La scurt timp de la demararea activitatii am dezvoltat parteneriate de succes cu principalii furnizori de solutii de telecomunicatii si transfer de date, printre care Societatea Nationala de Radiocomunicatii, Telemobil SA, Vodafone Romania SA, iar in prezent suntem unul dintre cei mai importanti parteneri ai Vodafone Romania, la nivel national, in furnizarea de solutii de telefonie mobila si acces la internet pentru mediul de afaceri.