AREA SALES MANAGER - SIBIU - Oportunitate deosebita de cariera

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- coordonarea echipei de vanzari;
- promovarea si vanzarea produselor firmei (compresoare, generatoare, echipamente industriale).

CERINTE

- studii superioare in domeniul ingineriei;
- minim 3 ani experienta in domeniul vanzarilor (vanzari in domeniul industrial constituie un avantaj);
- background tehnic;
- bune cunostinte de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitati de dezvoltare profesional in cadrul unui mediu competitiv.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!