Animator/DJ in Sibiu

SC PREMIUM TOURS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizarea unor evenimente gen mini- specatcole de muzica si video

- crearea unei baze de materiale “ in trend”

- manuirea, gestionarea tehnici/instrumentelori specifice
- intretinerea atmosferei;
- precum si alte activitati legale cerute de catre angajator.

CERINTE

- buna cunoastere a tehnicilor de lucru ptr. sonorizare, mixare, video proiectare, etc.
- se cer cunostinte de limba engleza , orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj;
- experienta pe o pozitie similara;constituie avantaj
- atentie la detalii si focusare pe client, bun gust si initiativa
- sa fie pregatit pentru diverse solicitari ale clientilor, sa raspunda cu promptitudine

- sa aiba initiative, orice talent propriu este apreciat

- sa debordeze de energie pozitiva si entuziasm
- sa respecte politica hotelului, colegii si superiorii;

- disponibilitate la un program dupamasa si seara, sa se lucreze in weekend.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix si tichete de masa

- Transport si masa calda asigurate

- Tipsurile sunt realizari individuale

- Program de lucru 2/2 zile, zile libere legale in timpul saptamanii

- Bonusuri ptr. atingerea targhetelor la evenimente.

DESCRIEREA FIRMEI

Turism / Hoteluri / Restaurante