Agent vanzari Alba Iulia

SC Misavan SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- responsabilitate in mentinerea si cresterea volumului de vanzari pentru zona repartizata
- implementarea ofertei de produse la clientii existenti;
- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- promovarea produselor conform cu tendintele pietei;
- dezvoltarea si eficientizarea permanenta a vanzarilor;
- analiza cererii pentru noi sortimente de produse;
- intocmirea periodica a rapoartelor de vanzari.

CERINTE

- experienta relevanta in domeniul vanzarilor
- minim studii medii
- permis de conducere cat. B
- buna cunoastere a pietii
- disponibilitate program prelungit
- persoana dinamica, inclinata spre indeplinirea obiectivelor;
-abilitati de comunicare
-rezistenta la stres
-capacitatea de a analiza
-atitudine pozitiva
-corectitudine si loialitate fata de firma

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si bonusuri din vanzari
Masina si telefon de serviciu

Importator si Distribuitor de produse de curatenie uz profesional si casnic, articole de menaj.