Absolvent marketing

Marius Jeler Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implicarea in definirea strategiei anuale de marketing (plan si buget marketing);
- Cercetarea de modalități noi de fidelizare a clientilor prin analizarea cifrelor de vanzari și stocuri precum si realizarea promoțiilor pentru produsele companiei;
- Crearea de materiale atractive şi standuri la expozitii si targuri pentru a asigura un trafic cât mai mare de posibili clienti.
- Colaborarea cu inginerii de vânzări pentru furnizarea către ei a materialelor promoţionale în timp util;
- Organizarea si participare la evenimente (expoziţii, targuri şi seminarii)
- Cercetare de piata, studiul concurentei, documentare si analiza de informatii, pregătirea materialelor promoţionale (printuri digitale, obiecte promoţionale, broşuri, etc);
- Participarea la evaluarea rezultatelor campaniilor de marketing.

CERINTE

Studii superioare;
Cunoștințe de marketing operational;
Cunoașterea pieței media;
Operare PC: Ms Office, editare grafica (Corel, Adobe)
Ușurință de a ințelege informații din surse multiple;
Abilități de comunicare, organizare și deschidere spre nou.

BENEFICII OFERITE

Salariu in acord cu performantele. tichete de masa, transport gratuit, prime, bonusuri. Va rugam sa trimiteti CV la adresa: jeler.marius@gmail.com

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii profesionale de recrutare si executive search.