DIRECTOR DE MAGAZIN (cod HL)

Kaufland Romania SC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conducerea, coordonarea şi controlul optim al activităţilor şi angajaţilor;
Implementarea si respectarea standardelor conform politicii companiei;
Realizarea planului de vânzări şi a inventarelor, respectarea bugetelor de cheltuieli;
Motivarea şi dezvoltarea profesională a angajaţilor;
Reprezentarea magazinului cu responsabilitate în probleme juridice, comerciale si administrative in relatia cu autoritatile.
Supravegherea întregii funcţionări al magazinului, asigurându-se respectarea prevederilor juridice, a celor legate de controlul alimentelor şi de siguranţa magazinului;

CERINTE

Experienţa în domeniul comerţului cu amănuntul minim 2 ani;
Bune calităţi de coordonare, motivare şi control a unei echipe dinamice;
Disponibilitate la o activitate de pionierat şi performanţe peste medie;
Capacitate foarte bună de comunicare şi o ţinută profesională ireproşabilă;
Cunoştinţele de limba germană şi / sau engleză reprezintă un avantaj;
Bune cunoştinţe de operare calculator (MS Office)
Dispunere la relocare;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, inclusiv prime bazate pe rezultate.
Masina de servici (dupa o perioada de 6 luni);
Pachet servicii medicale;
Mediu de lucru dinamic, posibilitati de dezvoltare;
Posibilitatea de a avansa pe scara ierarhica.

Cu peste 800 de filiale Kaufland este pe plan intern si international una din cele mai dinamice companii din domeniul comertului cu amanuntul din Germania.
Calitatea, gama diversificata de produse cat mai ales preturile mici sunt pentru client cele mai importante criterii de alegere.
Kaufland indeplineste exact aceste dorinte.
La Kaufland clientul este mereu in centrul atentiei.
Acestea sunt bazele succesului nostru.
Sunteti interesati?
Atunci va rugam sa ne trimiteti scrisoarea de intentie specificand pozitia si codul pozitiei pentru care aplicati, CV-ul, o fotografie, copii dupa actele de studii care va reprezinta cel mai bine.
Va rugam sa ne comunicati informatii in legatura cu disponibilitatea de a incepe activitatea in cadrul firmei cat si asteptarile salariale.
Kaufland Romania SCS
Soseaua Colentina Nr.6
RO-021173 Bucuresti
Fax.:021.305.70.76
E-Mail: recrutare@kaufland.ro