ASISTENT MANAGER

Asisoft srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
- intocmirea si inregistrarea documentelor primare,registru de casa,banca
- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
- preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati
- redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
- asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail
- actualizarea bazei de date documente
- organizari evenimente, rezervari hotel , spectacole
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
- asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei
- contabilitate primara activitati curente
- alte sarcini conexe conform fisa post.

CERINTE

Aptitudini:
- inteligenta (gandire logica, memorie);
- corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
- bun comunicator
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
- capacitate de a respecta termene limita
- atentie catre detalii
- placere si abilitate de a invata lucruri noi
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate

Atitudini:
- sincer, dispus la colaborare , implicat si dedicat muncii
- disciplinat, organizat, responsabil
- dornic de munca

Cunostiinte obligatorii:
- contabilitate primara (cu experienta practica)
- bune, de operare PC MSOffice WORD, EXCEL, WinMentor, navigare internet
- limba engleza scris f.bine/vorbit fluent

BENEFICII OFERITE

Bonusurile se negociaza in functie de performanta.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie IT - dezvoltare web