Despre Confidential

Descrierea firmei:

Companie de brokeraj
Numar de contact:0765 444 009
Se accepta doar C.V-urile cu poza

Descrierea postului:

- Acorda asistenta in cadrul activitatilor zilnice profesionale ale Directorului General
- Tine agenda Directorului General
- Mentine corespondenta Directorului General;
- Monitorizeaza mesajele primite prin e-mail si transmiterea lor catre cei interesati
- Redacteaza scrisori, adrese sau alte documente
- Pregateste intalniri,
- Asigura activitatile de protocol,
- Alte activitati specifice postului.

Cerinte:

- Persoana ordonata, placuta, comunicativa
- Seriozitate, punctualitate, corectitudine
- Persoana orientata spre rezultate si capabila sa gaseasca solutii la problemele specifice postului,
- Cunostinte operare PC: Word, Excel, Outlook, Internet Explorer,
- Cunostinte de contabilitate primara.
- Varsta cuprinsa intre 22-35
- Minim 1 an experienta in domeniu.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Se discuta in cadrul interviului.

Job-uri:

Aceasta companie nu are oferte de joburi create

Contact

, Ploiesti