Despre SC CAIODI SPECIALIST BEAUTY SRL

„EpilareCulaser.ro” Angajează Cosmeticiană/Specialistă Epilare cu Laser.
Cerințe: Căutăm cosmeticiană serioasă, responsabilă, dornică de perfecționare cu ușurință de a lucra cu aparatură de ultimă generație. Atentă la detalii, amabilă, prezentabilă, sociabilă, devotată locului de muncă cu abilități de comunicare și relaționare.
Beneficii: Program o zi cu o zi, condiții de muncă legale, carte de muncă 8h, participarea la seminarii, salariu fix + comision, primă de Paște, primă de Crăciun.
Responsabilități:
- Lucrul cu aparatură modernă de epilare cu laser.
- Deschiderea/închiderea unității de lucru în siguranță.
- Asigurarea unui ambient plăcut pentru cliente.
- Informarea clientelor cu privire la tratamentul de epilare și întreținerea acestuia.
- Pregătirea fișelor clientelor și completarea acestora după fiecare ședință de tratament.
- Verificarea produselor consumabile la începutul fiecărei zi de lucru.
- Completarea registrului de casă și scoaterea rapoartelor “Z” la sfârșitul fiecărei zi de lucru.

Job-uri:

Aceasta companie nu are oferte de joburi create

Contact

Rezervelor 58C, Bloc 2, Chiajna