177

locuri de munca.

Pagina 1 din 8
Bani part-time
  • - Persoane sociabile şi serioase Vârsta minimă 16 ani

50 posturi disponibile (28 aplicanti)

30-05-2015 Toate orasele
Job weekend asistenta sef magazin
  • - seriozitate , punctualitate timp disponibil 3ore /zi sau week
  • - end, program stabilit de comun acord . se pot incheia colaborari si cu persoanele care mai au deja un job nu este necesara experienta in domeniu

2 posturi disponibile (168 aplicanti)

Confidential 30-05-2015 BUCURESTI
MENAJERA part time Brasov
  • - Se cauta persoana serioasa, harnica, curata, dinamica. Am nevoie de o persoana 4 ore /zi si 5 zile pe saptamana. Program Flexibil

1 post disponibil (2 aplicanti)

Confidential 30-05-2015 Brasov
Personal HoReCa in MAREA BRITANIE. Plecari rapide!
  • - CONDITII DE ACCEPTARE:
  • - Se accepta persoane cu atitudine buna, personalitate placuta, harnice, competente, serioase, in forma fizica buna si flexibile.
  • - Se accepta pe acest program atat persoane casatorite, cat si necasatorite/divortate.
  • - Se cere ca personalul sa aiba o experienta minima relevanta in majoritatea cazurilor.
  • - Nu se cere calificare in domeniu, dar calificarea constituie un avantaj la selectie.
  • - Limba engleza solicitata la un nivel de cel putin nota 6 pentru posturi in care nu relationeaza direct cu clientii si de cel putin nota 7
  • - 8 pentru posturi unde se cere relationarea directa cu clientii. DOSARUL DE INSCRIERE al candidatului:
  • - CV limba engleza + poza cu zambet
  • - Copie ultima diploma de studii
  • - Copie acte de calificare (daca aveti);
  • - 2 recomandari in original, in limba engleza, de la angajatori anteriori.
  • - Forumular de aplicare completat
  • - Formular declaratie medicala completat
  • - 1 Fotografie tip pasaport
  • - 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office
  • - Copie pasaport / Copie C.I
  • - Certificatul de nastere in original, tradus si legalizat in engleza
  • - Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”
  • - Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”
  • - Copie carnet de munca (daca a avut intocmit);
  • - Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii

100 posturi disponibile (4 aplicanti)

Confidential 30-05-2015
Support Clientèle avec Français
  • - Résoudre les demandes, les réclamations et les plaintes des clients par téléphone
  • - Répondre de manière efficace aux demandes des clients
  • - Gérer et résoudre les plaintes des clients
  • - Gérer et vérifier les comptes des clients
  • - Offrir du support aux clients en utilisant divers logiciels
  • - Enregistrer les modifications faites

20 posturi disponibile (7 aplicanti)

30-05-2015 BUCURESTI
Reprezentant Relatii Clienti - Sibiu
  • - Preluarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor, identificarea problemelor cu care se confrunta acestia si stabilirea celei mai bune si rapide metode de rezolvare
  • - Solutionarea sau directionarea catre departamentul potrivit
  • - Inregistrarea interactiunii cu clientul

50 posturi disponibile (15 aplicanti)

30-05-2015 Sibiu
Reprezentant Relatii Clienti - Brasov

50 posturi disponibile (8 aplicanti)

30-05-2015 Brasov
Magyar nyelven beszélő ügyfélszolgálati munkatárs B...
  • - Főbb feladatok:
  • - Meglévő és leendő ügyfelek részéről érkező bejövő hívások kezelése
  • - Ügyfelek bejelentéseinek beazonosítása
  • - Gyors probléma felismerés és a megfelelő megoldás megtalálása
  • - Megoldás vagy eszkaláció az illetékes osztály felé
  • - Az ügyféllel folytatott beszélgetés rögzítése nyilvántartási rendszerünkben Előnyök:
  • - Dinamikus, fiatalos, jó hangulatú csapat
  • - Fejlődési lehetőségek
  • - Kiemelkedő alapbér,és teljesítmény arányos jutalék, versenyképes juttatási csomag
  • - Felkészítő szakmai tréning minden alkalmazottunk részére

30 posturi disponibile (1 aplicant )

English & Spanish Customer Support
  • - Resolve customer questions, complaints and requests via telephone.
  • - Respond promptly to customer inquiries
  • - Handle and resolve customer complaints
  • - Perform customer verifications
  • - Manage customers' accounts
  • - Offer customer support using different software applications.
  • - Record details of actions taken

50 posturi disponibile (20 aplicanti)

Reprezentant Relatii Clienti

50 posturi disponibile (133 aplicanti)

English Customer Support

25 posturi disponibile (30 aplicanti)

English Customer Support - Brasov

30 posturi disponibile (5 aplicanti)

Operator PC
  • - Calculator si cunostinte generale de operare PC. Acces internet.

2 posturi disponibile (0 aplicanti)

Asistent Manager
  • - experienta generala de minim 6 luni (de preferinta din activitatea comerciala)
  • - absolvent studii superioare
  • - avantaj profil economic
  • - cunostinte bune de limba engleza (germana constituie un avantaj)
  • - experienta in utilizarea echipamentului de birou
  • - abilitate in lucrul cu cifrele
  • - capacitate de analiza si sinteza a datelor
  • - bune abilitati de comunicare la orice nivel, capacitate de planificare si prioritizare a activitatilor, rezistenta la stres

4 posturi disponibile (21 aplicanti)

Angajam Tehnician/Inginer
  • - Se lucreaza in echipa fircare persoana se ocupa de o anumita sectiune din aceste proiecte. Se poate lucra fie part
  • - time fie full time sau ca project based.

8 posturi disponibile (13 aplicanti)

Angajam Economisti
  • - Avem nevoie de persoane atat in faza incipienta ca si dezvoltare pe care sa ai pregatim noi conform cerintelor sistemului de lucru propiu dar si persoane bine pregatite cu experienta pe acest domeniu. Avem nevoie si de contbili si economisti dar si persoane cu experinta si pe alte domenii ca si:inginerie, educatie dar si alte domenii de activitate.

5 posturi disponibile (16 aplicanti)

Asistenti Consultanta
  • - Cautam persoane cu experienta dar si cu mai putina experienta pentru ai forma personal. Cautam persoane din domenii ca: Inginerie, Educatie, Conabilitate, Finante, Resurse Umane .etc

7 posturi disponibile (14 aplicanti)

Expert contabil
  • - Membru CECCAR Limba italiana

1 post disponibil (0 aplicanti)

29-05-2015 Cluj Napoca

2 posturi disponibile (1 aplicant )

29-05-2015 BUCURESTI
Animatori evenimente pentru copii
  • - Personalitate dinamica;
  • - Abilitati de comunicare si orientare catre copii; (persoanele care au experienta pe un post similar au un avantaj);
  • - Prezenta fizica placuta;
  • - Capacitate de concentrare a atentiei;
  • - Capacitate de lucru in echipa;
  • - Atentie distributiva;
  • - Persuasiune, ambiție;
  • - Atitudine pozitivă;
  • - SERIOZITATE;
  • - PUNCTUALITATE.

4 posturi disponibile (3 aplicanti)

Promoter / Hostess Botosani
  • - Elev sau student cu aspect fizic placut si ingrijit;
  • - Abilitati de comunicare, initiativa si energie;
  • - Seriozitate, punctualitate, responsabilitate.

10 posturi disponibile (0 aplicanti)

29-05-2015 Botosani
Ingrijitoare copii centru educational
  • - Persoana dinamica, responsabila, comunicativa, flexibila, aptitudini pedagogice, bun coechipier, creativa, adaptabila, pasionata de interactiunea cu copiii. Obligatoriu permis de conducere categoria B.

1 post disponibil (1 aplicant )

29-05-2015 Brasov
Medici specialisti
  • - experienta in domeniu;
  • - aviz de libera practica si asigurare malpraxis valabile.

5 posturi disponibile (8 aplicanti)

29-05-2015 BUCURESTI Alte orase
Colaborare contabil
  • - contabilitate primara cunostinte program de contabilitate SAGA

1 post disponibil (31 aplicanti)

Asistent manager Vanzari; consultant vanzari
  • - Atitudine pozitiva, proactivitate;
  • - Abilitati de comunicare;
  • - Capacitate planificare si organizare;
  • - incredere in sine, pregatit pentru provocari noi
  • - team player
  • - cunostinte de utilizare computer
  • - orientat catre rezultate
  • - flexibil si de incredere
  • - interesat de subiecte noi si extrem de motivat sa invete si sa se dezvolte
  • - fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti, angajatori.

20 posturi disponibile (90 aplicanti)

Confidential 29-05-2015 BUCURESTI Alte orase
1 2 3 4 5 6 7 8 Urmatoarea