Responsabil Resurse Umane

Doit HR Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza procesul de recrutare, planificarea recrutarii de personal in conformitate cu nevoile firmei si strategiile de dezvoltare
- Mentine relatiile cu autoritatile statului (AJOFM, ITM), precum si cu firme de profil (agentii de plasare)
- Organizeaza baza de date cu privire la angajati si ofera consiliere in conformitate cu dreptul muncii din Romania
- Intocmeste cartile de munca pentru noii angajati
- Actualizeaza si inchide cartile de munca
- Colaborare cu departamentul de Resurse Umane de la sediul central din Ungaria

CERINTE

- studii medii sau superioare
- experienta in domeniul Resurselor Umane/curs Inspector Resurse Umane
- autorizatie de a opera in carti de munca
- cunoasterea la nivel superior a limbilor romane si maghiara
- cunostinte avansate de utilizare PC
- cunoasterea SAP reprezinta un avantaj
- permis de conducere cat. B, (cu experienta)

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o multinationala
- Sansa de a lucra intr-un mediu dinamic, intr-o continua dezvoltare

Compania Doit HR a fost infiintata pentru a oferi Clientilor sai un partener strategic in domeniul resurselor umane care sa garanteze cele mai bune rezultate, si sa ajute astfel dezvoltarea economiei si a societatii, si nu in ultimul rand sa contribuie la dezvoltarea personala a angajatilor.
Serviciile oferite:
- consultanta in resurse umane
- medierea muncii
- leasing de personal
- HR Marketing
- HR Outsourcing

Mai multe: www.doit.co.hu

Doit HR Romania asista clientul sau o companie multinationala cu filiala in Zalau in recrutarea unui

RESPONSABIL RESURSE UMANE