Contabil junior

Agrina Prod

Job expirat

RESPONSABILITATI

- întocmeste documentele primare care stau la baza înregistrarilor contabile (facturi, receptii, bonuri de consum, chitante etc.)

- inregistreaza in sistemul informatic contabil documentele primare (facturi, receptii, bonuri fiscale, extrase de banca etc.)

- efectueaza verificari pentru intocmirea declaratiilor lunare

- inregistreaza produsele in sistemele informatice de gestiune si pe site-ul de vanzari online (www.ferma-gradina.ro)

- ajuta la coletarea si livrarea produselor in cadrul magazinului online

CERINTE

- persoana responsabila, meticuloasa, atenta la detalii, cu atentie distributiva

- capacitate de a asigura o inalta calitate si acuratete a informatiilor introduse

- cinste, corectitudine, atitudine pozitiva, atitudine principiala in relatiile cu oamenii, harnicie, stabilitate emotionala

- adaptabil, dornic sa ajute oamenii si sa invete lucruri noi, atitudine deschisa fata de procesul de invatare

- abilitati de lucru la PC (Word, Excel etc) precum si cu programele specifice de contabilitate, gestiune si e-commerce sau capacitatea de a le dobandi in cel mai scurt timp

- absolvent de liceu cu diploma de bacalaureat; studiile superioare in domeniul economic sau contabil prezinta un avantaj

- se pune accent pe caracterul si personalitatea candidatului

BENEFICII OFERITE

- salariul cuprine o parte fixa, tichete de masa si bonusuri in functie de performanta; atmosfera de lucru placuta, colectiv tanar, prietenos, dinamic, orientat spre performanta si spre invatare

Loc de munca: str. Armoniei bl. G88, parter, loc Zalau, jud Salaj, tel.0720055375. Asteptam CV-urile dvs. la adresa: simona.frent@gmail.com.

Companie ce activeaza de peste 24 ani in judetul Salaj avand ca domeniu de activitate comercializarea produselor pentru agricultura. Suntem tineri, dinamici, ambitiosi, orientati spre calitate. Oferim un mediu de lucru in care incurajam si sprijinim invatarea si performanta.