REPREZENTANT ZONAL VANZARI

S.C. TOTAL PACK WATER S.R.L. CLUJ-NAPOCA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei , abordarea potentialilor clienti;
- incheierea de contracte noi;
- mentinerea portofoliului de clienti actual;
- pastrarea bunei relatii de colaborare cu clientii existenti;
- incasarea soldurilor restante;
- dezvoltarea zonala a retelei de clienti.

CERINTE

- detinerea unui autoturism personal (obligatoriu , in perioada de proba - 3 luni);
- mobilitate deosebita pentru munca de teren;
- seriozitate maxima + experienta vanzari (avantaj);
- implicare activa in buna functionare a punctului de lucru;
- disponibilitate la program de lucru intens.

BENEFICII OFERITE

- salarizare motivanta + comisioane lunare;
- bonusuri pentru realizari exceptionale + premii trimestriale.
- decont pentru carburant + uzura masinii (in perioada de proba)
-telefon & masina de serviciu

Firma se ocupa cu producerea , imbutelierea si comercializarea de apa de masa naturala purificata "Smarald", in bidoane policarbonat cu capacitatea de 19 litri.