REPREZENTANT VANZARI

S.C. DENSO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Formata dintr-un colectiv dinamic cu o experienta de peste 5 ani, clientul nostru, GLASMAN este o firma producatoare de tamplarie PVC si aluminiu aflata in plina ascensiune pe piata romaneasca.Avand parteneri recunoscuti pe plan mondial,care pun la dispozitie materiale care respecta normele europene in domeniu, Glasman ofera un produs finit exceptional care satisface cele mai pretentioase exigente.

Postul presupune:
- promovarea produselor catre utilizatorii finali, beneficiari- persoane fizice sau antreprenori din domeniul constructiilor
- prelevarea dimensiunilor de executie de pe teren
- colaborarea cu furnizorii pana la montajul profesional al elementelor de tamplarie
- consilierea clientului si punerea la dispozitia acestuia mostre de profile, coltare si pachete de geam, formulare de certificate de conformitate, garantie, calitate si agremente tehnice.

CERINTE

experienta in vanzari
- experienta in domeniu constituie avantaj
- permis auto-B
- fluenta in comunicare; bune abilitati de prezentare si consiliere

BENEFICII OFERITE

salariu fix- mediul pe economie, comision din vanzari, logistica aferenta: telefon, masina.

Firma DENSO-HR ofera servicii de recrutare-selectie de personal, asistenta in dezvoltarea departamentelor HR, evaluare psiho-profesionala a angajatilor.