PROFESOR DE LIMBA FRANCEZA PART TIME - ZALAU

IHB LANGUAGE TRAINING CENTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati ale postului:
Predarea limbii franceze adultilor
Pregatirea lectiilor si a materialelor didactice
Monitorizarea sesiunilor de curs
Adaptarea cursurilor in functie de nevoile cursantilor

Pentru mai multe detalii privind structura organizatiei, tipul de cursuri, clienti, va invitam sa consultati site-ul nostru: www.ih.ro

CERINTE

Absolvent/ student al Facultatii de Limbi si Literaturi Straine (specializare franceza)
Foarte bune cunostinte de limba franceza
Experienta de predare la adulti
Talent pedagogic
Flexibilitate si adaptabilitate

BENEFICII OFERITE

Lucrul intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa tanara, competitiva si entuziasta
Beneficii financiare raportate la responsabilitatile postului si la competentele profesionale proprii

INTERNATIONAL HOUSE este una din cele mai prestigioase institutii educationale din Marea Britanie , cu sediul la Londra , creatoarea standardelor de predare a limbii engleze la nivel mondial.
INTERNATIONAL HOUSE este in acelasi timp liderul cursurilor de engleza pentru afaceri din Romania

Web: www.ih.ro , www.ihworld.com

DE CE RECRUTAM ???
INTERNATIONAL HOUSE se extinde continuu.
INTERNATIONAL HOUSE investeste permanent in capitalul de resurse umane.

Proiectele in curs de desfasurare si cele viitoare vor oferi candidatilor oportunitatea de a avea acces la dezvoltare profesionala continua si de a face parte dintr-o companie de TOP care deserveste la randul ei companii de TOP din toate sectoarele de activitate.