Coordonator echipa asigurari de viata

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Prospectarea pietei pentru identificarea noilor clienti;
• Participa activ la realizarea obiectivelor de vanzari ale echipei si la atingerea obiectivelor calitative, in conformitate cu politica de vanzari a companiei;
• Se implica activ in cresterea performantelor de vanzare a echipei pe care o coordoneaza ;
• Recruteaza si selecteaza echipa de consultanti;
• Respecta principiile de munca in echipa;

CERINTE

• Studii superioare;
• Experienta in vanzari asigurari de viata minim 6 luni;
• Persoane proactive, motivate in a-si dezvolta cariera in domeniul asigurarilor de viata;
• Excelente abilitati de comunicare;
• Persoane responsabile, serioase si punctuale, cu tinuta morala;
• Usurinta in relationarea interpersonala;
• Atitudine pozitiva;
• Orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

• Pachet compensatoriu atractiv (Venit fix);
• Comisioane din vanzare personala/echipa;
• Bonus de performanta lunar;
• Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul unei companii multinationale;
• Training-uri de specializare gratuite pentru acumularea de cunostinte si dezvoltarea de deprinderi in domeniu;
• Desfasurarea activitatii intr-un mediu profesionist.