CONTABIL

Doit HR Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Indeplinirea sarcinilor financiar- contabile
- Intocmirea avizelor, facturilor
- Mentinerea relatiei cu bancile
- Realizarea rapoartelor contabile

CERINTE

- Absolvent studii superioare economice
- Cunoasterea limbii maghiare
- Operare PC (Microsoft Office si soft-uri economice si de contabilitate)
- Abilitati administrative
- Precizie si punctualitate

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-un companie multinationala.

Compania Doit HR a fost infiintata pentru a oferi Clientilor sai un partener strategic in domeniul resurselor umane care sa garanteze cele mai bune rezultate, si sa ajute astfel dezvoltarea economiei si a societatii, si nu in ultimul rand sa contribuie la dezvoltarea personala a angajatilor.
Serviciile oferite:
- consultanta in resurse umane
- medierea muncii
- leasing de personal
- HR Marketing
- HR Outsourcing

Mai multe: www.doit.co.hu

Doit HR Romania asista compania ABO HOLDING in cautarea unui colaborator pentru departamentul financiar al filialei din Zalau, pentru pozitia
CONTABIL