Consilier asigurari de viata

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Promovarea produselor companiei;
• Identificarea a noi clienti potentiali pe piata;
• Planificarea activitatii de vanzare proprie;
• Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
• Dezvoltarea portofoliului de clienti;

CERINTE

• Flexibilitate, rezistenta la stres, capacitatea de a asimila cunostinte;
• Experienta in vanzari constituie un avantaj;
• Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare, atitudine pozitiva, dinamic, sociabil;
• Atitudine proactiva si orientare catre client;
• Capacitate de a asimila cunostinte;
• Dezvoltare personala.

BENEFICII OFERITE

• Venit salarial fix;
• Comisioane din vanzare personala;
• Bonus de performanta lunar;
• Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul unei companii multinationale;
• Training-uri de specializare gratuite pentru acumularea de cunostinte si dezvoltarea de deprinderi in domeniu;
• Desfasurarea activitatii intr-un mediu profesionist.