AGRONOM TEHNICO¿COMERCIAL

TIMAC AGROM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiune: Specialist in nutritia culturilor (plantelor), agronomul tehnico-comercial consiliaza si ofera solutii inovatoare adaptate necesitatilor clientilor agricultori.
Statut: Cadru comercial profesional, salariu motivant ( fix si comision la vanzare) , autoturism de serviciu si telefon mobil.
Produse comercializate: îngrasaminte specifice, hidrosolubile, biostimulanti, solutii complexe de fertilizare.

CERINTE

Persoana dinamica cu studii superioare in agricultura, avand obligatoriu experienta comerciala în domeniul materialelor agricole si cunoascatoare a distribuitorilor si agricultorilor din zona mentionata.

Grupul Roullier este un concern european cu sucursale in peste 35 de tari specializat in conceperea, producerea si comercializarea de solu¿ii tehnice inovatoare in domeniul ingasamintelor si zootehniei. Pentru filiala TIMAC AGROM din Romania angajam: