Secretara

SC TEKKO LOGISTIK INDUSTRY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- expedierea corespondentei si a altor documente (e-mail, fax);
- utilizarea de fotocopiatoare,
- operarea in diverse registre de evidenta (scris si electronic);
- tehnoredactare de documente;
- primirea si transmiterea (dupa caz) a apelurilor telefonice;
- contabilitate primara (nir-uri, bonuri de consum, baze de date, etc);
- actualizare baze de date.

CERINTE

- limba engleza (nivel mediu);
- operare calculator;
- contabilitate primara;
- cursuri de comunicare (reprezinta un avantaj).

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- participarea anuala la team-building-uri;
- mediu de lucru tanar.

Compania S.C. TEKKO LOGISTIK INDUSTRY S.R.L. ofera servicii de management integrat la deseurilor pentru platforme industriale.
Detinem toata logistica pentru operatiuni de ecologizare, neutralizare in situ, demolare, transport pentru orice tip de deseu periculos sau nepericulos.
Inchiriem si vindem camioane cu carlig, remorci si containere abroll.