Scoala primara Sfânta Maria caută învăţător calificat pentru sediul din Pipera

Gradinita Aricel

Job expirat

RESPONSABILITATI

Profilul cautat:

- calificare: învăţător cu examenul de definitivat promovat;
- este important să empatizeze cu copiii şi să relaţioneze bine cu restul colegilor;
- experienţă de minim 2 ani în lucrul cu elevii din ciclul primar;
- bună cunoaştere a programei de învăţământ;
- întocmirea şi respectarea planificării săptămânale;
- originalitate în activitatea didactică;
- ţinută morală şi vestimentară adecvate mediului;
- recomandările de la un loc de muncă anterior reprezintă un avantaj.

CERINTE

Cerinţe:

- persoana creativă, cu mult entuziasm, bună cunoscătoare a metodelor moderne de predare;
- planificarea şi proiectarea activităţilor instructiv-educative;
- monitorizarea, evaluarea şi îmbunătăţirea continuă a performanţelor elevilor;
- răspundere pentru activitatea desfăşurată pe tot parcursul programului.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut