Reprezentant Vanzari

TERMOACQUA TEHNOLOGIE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor companiei;
- Mentinerea legaturii cu clientii;
- Actualizarea si imbunatatirea bazei de clienti;
- In urma unui training de specialitate, reprezentantul de vanzari organizeaza intalniri cu factorii de decizie in vedera implementarii sistemelor casnice si profesionale pentru tratarea apei.

CERINTE

- Cunostinte teoretice si practice de vanzari;
- Bune abilitati de comunicare;
- Spirit de echipa - persoana comunicativa, persoana seriaosa, dinamica, bun organizator;
- Cunostince PC: MS Office;
- Permis conducere cat. B si disponibilitate de deplasare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix
- Comision din vanzari
- Masina de serviciu
- Laptop
- Telefon mobil

Termoacqua opereaza de mai bine de 30 ani in sectorul tratamentului apelor primare; este specializata in productia de instalatii civile si industriale pentru FILTRARE, DEDURIZARE, DEMINERALIZARE si STERILIZAREA tuturor apelor.