Operator Calculator

ZIMBER TOOLS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea principală a firmei este import și vânzare en gros și en detail a unor scule de mână profesionale, instrumente auto, utilaje garaj, piese auto și accesorii.
Organizarea si planificarea unei agende zilnice pe baza discutiilor avute cu clientii la telefon sau prin mail
Rezolvarea rapida a situatiior neprevazute ce intervin zilnic

CERINTE

Cunoscator de limba Rusa , Bulgara , Armeana de asemenea si Engleza
Operator SAGA cu experiena
Raspunde de operatiuni de secretariat si contabilitate primara ( facturare , operare documente , ordonare/arhivare documente, contracte).
Preluarea tuturor apelurilor telefonice si mesajelor
Cunostinte bune de operare PC: MC Office (Excel si Word).
Persoana ordonata, atenta la detalii.
Administrarea si gestionarea documentelor.
Inregistrarea tuturor comenzilor primite si emiterea facturilor
Seriozitate, perseverenta

BENEFICII OFERITE

Salariu in functie de aptitudini
Mediu de lucru placut
Plata salariilor la timp
Contract de munca

SC ZIMBER TOOLS SRL va propune o gama variata de produse profesionale de scule auto si scule de mana pentru service-uri auto cat si pentru amatori de la producatorii: ZIMBER, JONNESWAY, FORCE, ce sunt produse in Taiwan si BGS Technic Germani.

Scopul nostru este de a reactiona rapid la necesitatile clientilor nostri, sa le oferim consultatia completa referitoare la produse, achizitia acestora, livrare etc.