LUCRĂTOR COMERCIAL/ CASIER - AGORA - STRIP MALL

AGORA NATURAL PRODUCTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

• acordarea de consultanță clienților în funcție de achizițiile pe care aceștia doresc să le facă în magazin;
• promovarea produselor din magazin;
• aranjarea produselor pe raft;
• menținerea curățeniei și ordinii în magazin;
• realizarea operaţiunilor de casă: încasarea sumele achitate de clienţi; efectuarea operațiunilor de casă; denumirea produselor, cantitatea şi suma încasată;
• întocmirea facturilor;
• întocmirea monetarului și inventarului la sfârşitul fiecărei zile;
• întocmirea închiderii de zi la sfârșitul programului.

CERINTE

• competență profesională;
• experiență în domeniu;
• studii medii/ Bacalaureat;
• Cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj;
• cunoștinte operare PC (Ms Office);
• cunoașterea programului Sedona reprezintă un avantaj;
• persoană sociabilă, serioasă, responsabilă, cu spirit de echipă.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix cu un sistem de premiere în funcție de implicare și performanțe individuale;
- posibilitatea de a lucra alături de o echipă dinamică și motivată;
- un loc de muncă într-un ambient modern. Magazinul este situat în spațiul comercial Strip Mall;
- uniformă

AGORA NATURAL PRODUCTS este o companie grecească care aduce pe piața din România aromele autentice ale dietei Mediteraneene, reprezentată în special de produsele bucătăriei grecești.