Caut 3 vopsitori auto si 3 pregatitori vopsitorie

SC Radu Racing Team SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

PILOT Power Tuning angajeaza pentru departamentul de vopsitorie auto, pregatitori si
vopsitori auto.
Asiguram salariu motivant si suport tehnic pentru cei doritori sa performeze in acest domeniu.
Oferim conditii de lucru moderne dar si echipamente noi si performante.

CERINTE

Ca si conditii vrem ca cei interesati sa sa detina cunostinte minime - medii in pregatirea pieselor auto pentru vopsit. Iar daca doriti promovare noi va asiguram suport-ul tehnic in acest domeniu.

DESCRIERE FIRMA
PILOT Power Tuning este service-ul specializat in domeniul sistemelor de esapament si tuning-ului exterior. Service-ul este autorizat RAR in clasa I de omologare, oferind servicii de inalta calitate, consultanta in domeniu, garantie si postgarantie.
PILOT este unic reprezentant al marcii Borla in Romania si totodata partener oficial Magnaflow, Sebring si ADS Performance.
Obiectul de activitate al service-lui include ca servicii efective :
-MECANICA - MENTENANTA AUTO
-ELECTRICA
-VULCANIZARE - ECHILIBRARE ROTI
-TINICHIGERIE SI VOPSITORIE
-GEOMETRIE ROTI
-TOBE
-DIAGNOZA
-TUNING
-INCARACARE AER CONDITIONAT

PILOT Team asigura montajul si executia de trasee esapament la cele mai inalte standarde de calitate, folosind inox si aluminizate, acoperind o gama larga de autovehicule.Sistemele din inox pot fi model bolt-on sau custom, beneficiind de tehnologia direct-flow si oferind avantaje semnificative de performanta si rezistenta in timp. Principalele marci oferite sunt: Borla, Magnaflow, Sebring, FOX, Remus, Miltek, Supersprint.
Dispunand de intreaga tehnologie si instruire Borla, motivati de entuziasmul specific varstei si pasiunea pentru masini, iar nu in cele din urma dornici de a fi in permanenta in mijlocul evenimentelor auto, echipa PILOT va ofera garantia unor servicii de calitate si feed-back-ul necesar pentru satisfacerea celor mai exigente cerinte.
PILOT Team va sta la dispozitie prin service-urile din PITESTI si BUCURESTI si asigura totodata o retea de distributie in intreaga tara prin intermediului magazinului on-line si al dealerilor zonali.