Angajam Cofetar/Bucatar si Cofetar Sef

Naturalia Comercial Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea de cofetar/bucatar se va desfasura in zona Voluntari de la sediul firmei, produsele realizate sunt ECO, nu se lucreaza cu aditivi alimentari. Se lucreaza intr-un singur schimb, pe un program de 8 ore pe zi.
- postul de brutar/cofetar va avea ca principala responsabilitate de aplicat retetele, si apoi de modelat impreuna cu colectivul
- postul de cofetar sef va avea ca responsabilitate urmarirea productiei, de lucrat la retete

CERINTE

Cerinte minime:
- studii medii, de preferinta scoala profesionala de specialitate
- experienta minima de un an (chiar si in practica scolara)
- indemanare si rapiditate in miscari

BENEFICII OFERITE

se oferta:
- salariu motivant intre 450-700 euro (in functie de vechime si profesionalism) pentru sef si 300-650 euro pentru brutar/cofetar
- mediu de lucru fara chimicale, conservanti si alte subsatante daunatoare sanatatii de tipul alergenilor puternici
- se platesc orele suplimentare si se dau si bonuri de masa
- se deconteaza transportul lunar