SEF PUCT DE LUCRU, INGINER PLANIFICARE MTNS,ASISTENT MANAGER PENTRU PUNCTUL DE LUCRU VIDELE

J.CHRISTOF E&P SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii
 Organizarea si coordonarea unui nou department de mentenanta, reconditionari si logistica in sectorul E&P(sonde);
 Responsabil pentru forta de munca si operare in teren;
 Coordonarea activitatii subcontractorilor;
 Planificarea optima a activitatii

CERINTE

 Absolvent studii superioare profil mecanic de prefeinta UPG;
 Experienta in Management - preferabil in PETROM E&P;
 Cunostinte de limba engleza nivel avansat;
 Experienta in planificare;
 Spirit organizatoric;
 Experienta in lucru cu oamenii;
 Experienta de lucru in strainatate constituie un avantaj;
 Permis conducere cat. B;

BENEFICII OFERITE

 Conditii de munca optime la standarde occidentale;
 Pachet salarial atractiv;
 Perspective excelente de promovare

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANIE MEMBRA A CHRISTOF-GROUP AUSTRIA IN DOMENIUL
CONSTRUCTII SI INSTALATII INDUSTRIALE
& SERVICII RAFINARIE PETROL SI GAZE