inginer automatist

uttis

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Absolvent de studii superioare in domeniul electric/automatizari;
- Experienta in programare PLC-uri (Simatic Step7, Codesys);
- Cunostinte de programare Visual Basic, C++;
- Experienta de lucru cu echipamente de automatizare (invertere, controllere, etc.);
- Experienta de lucru in proiectarea electrica (EPlan, Autocad);
- Cunosterea limbilor straine constituie avantaj;
- Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate;

CERINTE

- Realizare programe PLC, HMI;
- Realizare si configurare sisteme SCADA;
- Integrare actionari electrice, pneumatice si hidraulice, echipamente de control si masura;
- Realizare schema electrica si lista de materiale pentru utilaje noi conform specificatiilor din tema tehnica;
- Acordare asistenta tehnica la punerea in functiune si testarea utilajelor;
- locul de munca este in jud IF

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

www.uttisheat.com