Inginer mecanic

SC FORAJ SONDE S.A. VIDELE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- colaboreaza pentru organizarea, executarea, verificarea activitatilor de intretinere, reparatii si modernizari la utilajele, instalatiile si echipamentele tehnologice
- urmareste activitatea mecano-energetica si de transport din unitate
- elaboreaza, modifica, actualizeaza documentele din cadrul departamentului mecano-energetic
-Mentionam ca viitorul angajat va lucra la sediul societatii noastre din Videle, Teleorman.

CERINTE

- studii superioare tehnice (profil TCM sau mecanic)
- cunostinte bune MsOffice (Word, Excel)
- cunoasterea unui program de baze de date
- cunostinte de limba engleza
- abilitati de comunicare si negociere
- orientat spre construirea unei cariere.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- cazare asigurata sau facilitati transport

Societate specializata in principal in forajul si extractia de petrol si gaze, alimentari cu apa, izolatii interioare de conducte metalice.