Director electronist/automatist in Victoria

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job Connect recrutam pentru clientul nostru (din Victoria), societate americana, unic producator in Romania a rasinilor schimbatoare de ioni.
Candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele sarcini:
- conducerea serviciului electro-AMA intr-o maniera profesionala, astfel incat sa fie asigurate servicii de maxima eficienta, in scopul maximizarii disponibilitatii aparaturii din fabrica;
- minimalizarea timpului de stagnare a productiei cauzate de remediarea unei defectiuni, actiuni programate si preventive de intretinere;
este responsabil de asigurarea calitatii in departamentul electro-AMA

CERINTE

Studii superioare in urmatoarele domenii: Electronica, Automatizari sau Calculatoare.
- experienta in utilizarea automatelor programabila, interfete grafice pentru automate programabile si o solida pregatire in electronica si electricitate;
- experienta in instalarea, intretinerea, diagnostic si reparatii pentru aparatura de camp si in camera de comanda;
- experienta in domeniul echipamentelor de protectie intrinseca si anti-ex;
- buna capacitate de comunicare;
- cunostinte de limba engleza - nivel avansat;
- cunostinte operare PC, limbaje de programare, metrologie, ISO 9001;
- experienta de minim 5 ani intr-o functie de conducere

BENEFICII OFERITE

Salariul este negociabil.
Beneficii suplimentare: al 13-lea salariu, prime de vacanta, telefon, tichete de masa

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.