SEF ATELIER TRANSPORTURI

SC TERAMET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Titularul postului are rolul de a asigura organizarea si desfasurarea operatiunilor de transport rutier , astfel incat acestea sa se efectueze in conformitate cu prevederile reglementarilor nationale si internationale in vigoare, in conditii de deplina siguranta si de protectie a mediului.

CERINTE

STUDII:
Studii medii tehnice, cursuri de specialitate in domeniul transportului rutier.

Specializare de baz¿¿/atestate: Technician ¿¿n transporturi

Domiciliul stabil: Judetul Vaslui sau limitrof.

- Abilitati tehnice
- Abilitati de comunicare
- Orientare spre client
- Bune cunostinte operare PC
- Corectitudine, punctualitate, cu simtul raspunderii bine definit
- Spirit de echipa
- Cunoasterea documentelor specifice necesare intocmirii dosarului de transport
- Cunostinte mecanica

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:.
- posibilitati de avansare si formare profesionala;.
- bonusuri in functie de performante;.
- pachet salarial motivant;.
- conditii de munca deosebite intr-o echipa tanara si ambitioasa;.

EXTRACTIE, COMERCIALIZARE SI TRANSPORT PRODUSE DE BALASTIERA