REPREZENTANT VANZARI - Vaslui

BEPROFFICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele companiei;
- gestioneaza portofoliul de clienti existenti;
- identificarea de noi posibilitati de dezvoltare prin gasirea de noi clienti;
- implementeaza politica de vanzari promovata de companie;
- monitorizeaza derularea contractelor;
- elaboreaza rapoarte de vanzari;

CERINTE

Studii superioare;
Experienta minim 1 an in vanzari;
Abilitati comunicare si interrelationare;
Dinamism, creativitate, initiativa;
Permis auto, cat. B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, masina de serviciu, telefon;
Program de instruire in tehnici de vanzare, negociere;
Posibilitatea construirii unei cariere alaturi de o echipa performanta.

\"Proffice\" in RTC Holding inseamna 18 ani de experienta si o divizie de companii specializate in distributia de birotica-papetarie intr-un concept foarte bine definit: \"all4office\".
Asteptam candidaturile dumneavoastra la adresa: veronica.grigorie@hrconsultanta.ro.