reprezentant vanzari

ESTRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ESTRADE activeaza ca distribuitor national de produse parafarmaceutice, avand un portofoliu cuprinzand peste 1500 articole: produse pentru igiena si intretinere, ortopedice, tehnico-medicale, cosmetice, alimente pentru copii, suplimente nutritive, ceaiuri medicinale, etc.
mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti, identificare de clienti noi, promovarea si vanzarea produselor firmei

CERINTE

experienta in vanzari, bune abilitati de comunicare, disponibilitate pentru un program de lucru extins, permis de conducere categoria B,
reprezentant vanzari 1. pentru judetul Vaslui domiciliul stabil intr-una din localitatile:Vaslui, Barlad sau Iasi
reprezentant vanzari 2. pentru orasele Braila si Buzau cu domicilul stabil in Galati sau Braila

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv (baza + bonus-uri), automobil firma, palm, telefon mobil

Importator distribuitor parafarmaceutice, tehnico-medicale, consumabile prezent pe piata din 1994