Reprezentant vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce inseamna sa fi reprezentant de vanzari?

Poti obtine produse de cea mai buna calitate, garantate 100%, la preturi incredibile pentru tine si persoanele apropiate tie.

La fiecare trei saptamani vei fi incantat de o noua brosura, in paginile careia vei descoperi produse noi interesante si inovative, cu oferte speciale.

Vei putea intalni oameni diferiti, vei lega noi prietenii si, in final, veti avea o mare satisfactie. Si nu uitati satisfactia baneasca!!!

Principalele obligatii : colectarea comenzilor de la clienti , plasarea comenzii la companie pe site , livrarea produselor la clienti si incasarea contravalorii lor si plata facturii la companie in maxim 20 de zile de la data facturii.

CERINTE

Reprezentantul trebuie sa fie o persoana :
- serioasa
- ambitioasa
- sociabila
- disponibila (cateva ore pe saptamana)

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonus):
-comision din vanzari 15-30% ;
-premii diverse;
-participarea la evenimente diverse;
-posibilitatea de a comanda produse nedisponibile in brosura;
-cadouri si superoferte pentru reprezentanti;
-posibitatea de promovare;
-inscrierea in sistem este gratuita;
-plata se face la 20 zile si se poate efectua la BCR, CEC, posta sau CITIBANK;
-livrarea se face acasa prin FAN CURIER;
-comanda se poate face pe internet, nu este necesara deplasarea la sediu.