REPREZENTANT AVON

AVON ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce trebuie sa faci?
Iti formezi un cerc de clienti intre persoanele cunoscute (colege, vecine, prietene) carora le prezinti catalogul Avon, colectezi si plasezi comenzile prin internet sau prin telefon.Comanda ajunge la adresa dorita de tine in 48 de ore.Nu iti ramane decat sa distribui produsele clentilor tai si sa achiti contravaloarea produselor in maxim 18 zile de la livrare.

CERINTE

Nu ai nevoie de experienta sau studii, dorinta de a castiga in plus este suficienta!

BENEFICII OFERITE

-inscriere gratuita
-15-30% discount din valoarea comenzilor;
-livrare la domiciliu in 48 de ore;
- cadouri lunare, chiar de la prima comanda;
- participarea la concursuri si competitii motivante;
- posibilitatea de a beneficia de cardul Avon;
-aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari;
-program flexibil;
-sansa de a promova la conducerea unei echipe.

Aplicati CV-ul dvs.acum si incepeti sa castigati!

Mult succes!

Pentru mai multe detaliile poti sa ma contactezi la adreza de e-mail avon_reprezentant@yahoo.com

DESCRIEREA FIRMEI

vanzarea produselor cosmetice prin intermediul cataloagelor