Lucrator comercial - Vaslui

DIVERTA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iata ce va trebui sa faci:

- consilierea clientilor in procesul de vanzare ;
- receptia si expunerea marfurilor;
- cunoasterea foarte buna a produselor si procedurilor de lucru;
- indeplinirea target-ului de vanzare;

CERINTE

Daca esti pasionat de carti, muzica sau domeniul IT, atunci locul tau este la Diverta. Iti recunoastem dedicarea si orientarea ta catre client, oferindu-ti o cariera in domeniul retail-ului de carte.

Avem nevoie de oameni ca tine ! Trimite-ne CV-ul tau si noi te vom contacta !

Cerinte :
- Orientarea spre consilierea clientilor;
- Reprezinta un avantaj experienta in vanzarea cartilor;
- Comunicare foarte buna;
- Spirit de observatie ;
- Dinamism ;
- Competente etice ;
- Studii medii sau studii superioare (in curs sau finalizate).

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + tichete de masa ;
- bonus in functie de rezultate ;
- discount la cumpararea produselor din librarie;
- bonusuri la realizarea inventarelor.

Infiintata in 2001, DIVERTA este cea mai mare retea de magazine de carte, papetarie, IT si muzica de pe piata romaneasca cu peste 80 de magazine la nivel national si 1000 de angajati.