Inginer /Tehnician service teren pentru jud. VASLUI

INTRAROM S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participarea la proiecte ce se afla in derulare cu C.N. “Loteria Romana”
- Deplasarea in interes de serviciu in tara.

CERINTE

Absolvent al Facultatii de Electronica si Telecomunicatii, Automatica / Liceu profil tehnic
• Cunostinte temeinice despre calculatoare (Cunostinte privind Microsoft Office, Windows 2000 si XP, Internet Explorer, retele calculatoare, etc.);
• Cunostinte Hardware;
• Cunostinte medii de limba engleza ;
• Posesor permis de conducere categoria B, minim 2 ani experienta;
• Capacitatea de a lucra in echipa
• Resedinta in jud. VASLUI

BENEFICII OFERITE

Salariu competitiv, tichete de masa;

Peste 10 ani de prezenta pe piata romaneasca au pozitionat INTRAROM ca principal furnizor de servicii ICT si solutii integrate. Din 1993, cand a fost infiintata si pana in prezent, Intrarom a investit peste 30 milioane euro in infrastructura si in pregatirea personalului.
Intrarom este subsidiara Intracom din Grecia, cel mai important furnizor de solutii de tehnologia informatiei si comunicatii din Sud-Estul Europei, cu prezente internationale in peste 50 de tari.