COORDONATORI SI MANAGERI ECHIPA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne dezvoltam ! Si nu vrem s-o facem singuri !

Profesional Broker a intrat intr-o noua faza a dezvoltarii sale teritoriale si nu numai. In consecinta cautam colaboratori care sa parcurga drumul dezvoltarii alaturi de noi. Cineva a spus ca “Succesul nu reprezinta o destinatie, ci drumul parcurs pana la ea !”. Asa ca haideti sa punem bazele unui parteneriat si sa calatorim impreuna!

Cautam colaboratori, persoane fizice sau juridice, posesori sau nu de retele de agenti, posesori sau nu de spatii in care sa vanda asigurari, cu mai multa sau mai putina experienta in domeniu.

Cautam totodata Manageri cu experienta in asigurari, care sa ne ajute in dezvoltarea si coordonarea retelei de colaboratori.

Amanunte despre conditiile de indeplinit, oferta noastra si pasii de urmat in vederea colaborarii veti primi ulterior in urma selectiei.

Va asteptam sa va alaturati echipei Power cat mai curand, pentru a performa impreuna !

CERINTE

- experienţă în vânzări şi negocieri
- experienţa în domeniul asigurărilor constituie un avantaj
- abilităţi excelente de comunicare şi negociere
- atitudine independentă şi pozitivă, orientare puternică către rezultate

BENEFICII OFERITE

-oportunitatea de dezvoltare profesionala