Consilier vanzari

PRO INVEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezinta compania in relatia cu clientii;
Promoveaza produsele si serviciile companiei;
Implementeaza politica de vanzari promovata de companie;
Mentine/dezvolta relatiile cu clientii existenti;
Urmareste atingerea targetului lunar/anual vanzari si incasari;
Raporteaza activitatea zilnica de vanzari.

CERINTE

Experienta relevanta in distributie (minim 1 an);
Permis de conducere categoria B (minim 2 an);
Abilitati de comunicare si negociere;
Persoana tenace si prezentabila;
Domiciliu stabil jud. Vaslui, Neamt,Botosani, Suceava .

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, telefon, palm, masina;
Conditii de lucru civilizate, lucrul intr-o firma tanara, dinamica, cu un ritm accelerat de dezvoltare;
Posibilitate de promovare profesionala;
Programe de formare si dezvoltare profesionala.

PRO INVEST si-a inceput activitatea in 1998 ca distribuitor de etansanti siliconici, izolanti si spuma poliuretanica.
Din 2007 trendul de crestere al firmei s-a amplificat foarte mult prin lansarea pe piata a marcii proprii de etansanti siliconici si spuma poliuretanica: SUPER PRO, compania avand ca obiectiv dezvoltarea unei retele nationale de distributie.
De asemeni PRO INVEST este cel mai important distribuitor la nivel national pentru marca germana tesa de benzi adezive.
Mai multe detalii puteti obtine de pe site-ul www.proinvest.com.ro