Asistent Manager

VASCAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmareste agenda directorului general
- asigura redactarea documentelor si corespondentei de protocol
- fotocopiaza documente la cererea DG si a celorlalti sefi de departamente
- distribuie si arhiveaza corespondenta pe criterii care sa permita o identificare eficace si acces rapid la informatii
- pastreaza in ordine toate documentele si corespondenta specifica
- gestioneaza documentele de interes general ale firmei
- convoaca participantii la sedinte
- intampina politicos si amabil vizitatorii companiei
- pastreaza confidentialitatea datelor la care are acces
- desfasoara activitati de protocol
- preia apelurile telefonice, faxurile, precum si e-mail-urile de interes general si le distribuie colegilor solicitati.

CERINTE

- licentiat(a) in Drept, Economie, Administrativ, promotia 2007/ 2008
- minim 2 lb. straine: lb. engleza obligatorie
- ambitie si dorinta de munca
- entuziasm si perseverenta
- experienta de munca minima,
- domiciliul in orasul Vaslui.

BENEFICII OFERITE

- sansa de a creste intr-o companie nationala de succes,
- construirea unei cariere de durata.

Compania produce preparate din carne, conserva din carne, preparate si conserva vegetala, fiind extinsa la nivel national.