Asistent manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- administrarea – gestionarea documentelor
- coresponden?a cu partenerii de afaceri
- intocmire diverse situatii
- preluarea apelurilor telefonice si gestionarea lor
- preluare - transmitere comenzi, urmarire livrari;
- urmarire clienti restanti, urmarire frecventa comenzi, promovare produse noi
- ofertare fax, stabilire intalniri cu potentiali clienti, gestionare baze de date - clienti potentiali
- raportari zilnice, saptamanale si lunare catre manager
- asigurare protocol, gestionare bugete interne
- activitati de secretariat: corespondenta , protocol etc
- alte activitati pentru atingerea obiectivelor firmei.

CERINTE

- Cunostinte de operare Microsoft Windows XP, Vista
- Cunostinte de operare Microsoft Office
- Organizare, atentie, abilitati de comunicare
- Bune abilitati de autoorganizare
- Excelente abilitati de comunicare si relationare, amabilitate si tact
- Meticulozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu
- Cunostinte de contabilitate primara
- Bune capacitati de asimilare a informatiilor, precizie si acuratete in transmiterea lor, conform competentelor postului.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic, profesionist.
- Oportunitati de dezvoltare profesionala.
- Salariu motivant, bonusuri pentru realizari remarcabile.
- Cursuri specializare
- Conditii de lucru optime